Юрій Павленко: Україна має постати як суверенна, незалежна, демократична, соціальна і правова держава

З нагоди Дня Конституції України голова Житомирської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Павленко наголосив, що Україна має постати як суверенна, незалежна, демократична, соціальна і правова держава. А людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека мають дійсно стати найвищою соціальною цінністю.

«Однак негаразди сьогодення випали на долю України та стали загрозою для держави. У цей складний час ми повинні об’єднатися та разом, пліч-о-пліч захистити нашу державність, домогтися повернення миру і стабільності в Україну, відновити державний суверенітет, ліквідувати зовнішнє управління владою, відновити довіру до правоохоронних органів та забезпечити ефективну боротьбу з корупцією», – зазначив політик.


Юрій Павленко підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ виступає за скасування антинародної адміністративної реформи, закону про продаж землі, за ліквідацію освітнього, медичного, пенсійного та тарифного геноциду, водночас наполягає та спонукає до відродження національної пам’яті та повернення історичної справедливості українському народу.

«Пам’ятаймо, держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ, кожен із нас. Тому будьмо мудрими, сильними й гідними громадянами своєї держави. І нехай непорушними будуть головні принципи Конституції – народовладдя, гуманізм та законність», – наголосив парламентарій.

«Зичу кожному співвітчизнику, аби сила свободи та самовизначення ніколи не згасла у його серці. Бажаю мужності та віри у себе, адже кожен з нас власноруч кує щастя своє та своєї родини. Миру, злагоди та добра кожному дому та цілій країні, щастя й любові, здоров’я та радості!» – привітав українців з Днем Конституції Юрій Павленко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі