Юрій Павленко: В Україні проблема не у демографічних характеристиках населення, а в якості влади

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи скандальне висловлювання голови комітету Верховної Ради з питань соцполітики та захисту ветеранів Галини Третьякової про те, що люди, які отримують матеріальну допомогу, народжують «дітей низької якості».

«Суспільство обурюється висловлюванням депутатки. А між тим, голова Комітету соціальної політики висловила базову концепцію, яка лежить в основі прийняття рішень щодо громадян, дорослих і дітей, нинішньою владною командою. Хворіють діти, не вчаться діти, не мають де жити, страждають від насилля дорослих у сім‘ях, від насилля ровесників у школі, діти гинуть від злочинців, потерпають від наростаючої бідності, від відсутності медичної допомоги... А на переконання діючої влади, це наслідки «низької якості дітей»! Не їх політики щодо сімей та дітей, а народу, недостойного таких слуг!» – написав Юрій Павленко.

На його думку, нинішня влада засвоїла лише своє право позбавляти громадян права народжувати і дискримінувати дітей у зв‘язку з їх походженням.

«Кожен склад Верховної Ради та уряду має свої «перли» щодо дітей. Вже стало традицією, коли поважні пани пробують надати пільги дітям-сиротам і проігнорувати дітей, позбавлених батьківського піклування. Потім міністр пояснює, що сиріт будуть «захищати» за кошти державного бюджету, а на позбавлених мають шукати кошти у місцевих бюджетах. Коли пояснюєш те, що держава зобов‘язана захистити дитину без батьків незалежно від того, що з їх батьками сталося, бо Держава має захистити дитину, а не покарати її за вчинене батьками, щиро дивуються», — підкреслив парламентар.

Прикладів дискримінації дітей за будь-якими ознаками безліч, проте найстрашніше, що розуміння самої суті дискримінації відсутнє, вважає Юрій Павленко.

«Пригадалося і широко тиражоване словосполучення «ганебне явище сирітства» і відсутність елементарного розуміння про те, що «сирітство» - це становище дитини, а от «невиконання батьківських обов‘язків, алкоголізм, злочинність тощо» це характеристики дорослих. Політика за принципом «нужденний - сам винний» призводить до ліквідації форм підтримки сім‘ї з дитиною, дитини без батьків, хворої дитини, безробітних батьків, працюючих бідних, до спотворення гуманістичних засад політики як такої», — наголосив нардеп.

Юрій Павленко переконаний: в Україні проблема якості влади, а не у демографічних характеристиках населення.

«Бо останнє і є характеристикою якості рішень та дій влади. Не навпаки, шановні, не навпаки!» – резюмував парламентар.

Дописати коментар

0 Коментарі