ЦВК поділить Київ на 10 виборчих округів на місцевих виборах


На місцевих виборах 25 жовтня поточного року Центрвиборчком поділить Київ на 10 територіальних виборчих округів. Про це ЦВК заявила 30 липня, під час чергового засідання, повідомляє її прес-служба.

"Єдиний одномандатний міський виборчий округ з виборів київського міського голови поділяється на 10 територіальних виборчих округів, межі яких збігаються з межами районів у місті Києві", - повідомили в ЦВК.

Така норма визначена в роз'ясненні з окремих питань організації підготовки та проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року в містах з районним поділом з кількістю виборців 2 млн і більше осіб.

Виборчим кодексом України визначено терміни та порядок утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Київської міської ради.

Склад районних виборчих комісій формується Центральною виборчою комісією не пізніше ніж за сімдесят п'ять днів до дня чергових виборів (до 10 серпня 2020 року включно).

Подання кандидатур до складу київських районних виборчих комісій можуть вносити столичні районні партійні організації, зазначені в частині другій статті 203 Кодексу, не раніше ніж за дев'яносто днів і не пізніше ніж за вісімдесят днів до дня чергових виборів (до 5 серпня 2020 року включно).

Опублікувати коментар

0 Коментарі