Юрій Бойко: ОП-ЗЖ буде протистояти насильницькому переділу районів, який ускладнить життя людей


Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час зустрічі з жителями Кремінського району Луганської області.

Людей турбує рішення влади про укрупнення районів, яке може призвести до руйнування соціальної інфраструктури, недоступності шкіл і лікарень. За словами Юрія Бойка, ОП-ЗЖ виступає проти такого рішення влади.

«Зараз насильно об'єднують громади з метою скоротити лікарні, ФАПи, школи, заклади культури і т. Д. Поділ районів пропонують таким, що державні послуги - поліція, суди, соціальні служби - стануть недоступними людям. Тому питання насильницького, без урахування думки людей і місцевих рад, переділу регіонів стосується кожного. Створюється враження, що це рішення влади, яке ще більше ускладнить і так непросте життя громадян, пов'язане з виборами», - заявив Юрій Бойко.

Опозиціонер вважає, що при таких реформах влада повинна враховувати думку жителів регіонів.

«Зберіть людей, розкажіть, покажіть, врахуйте їхню думку. Зробіть так, щоб це було не через коліно, не з-під палиці - тоді все буде організовано, розумно, і люди це сприймуть. А в такому вигляді, як це робиться зараз, природно, викликає тільки протест. І ми підтримуємо позицію людей», - підкреслив Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів зазначив, що, якщо Верховна Рада затвердить план Кабінету міністрів про укрупнення районів, то ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ оскаржить його у Конституційному суді.

Нагадаємо, 12 червня Кабмін затвердив проект адмінреформи щодо укрупнення районів і територіальних громад. Згідно з цим проектом, із 490 районів в Україні має залишитися 129.

Дописати коментар

0 Коментарі