Юрій Бойко: Завдання влади – захищати свого виробника, а не бездумно відкривати ринок для інших


Про це заявив співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час робочої поїздки у м. Сєвєродонецьк Луганської області у середу, 8 липня.

«Коли Держстат фіксує зменшення обсягів виробництва промислової продукції у 22-х з 25 областей, або майже у 90% регіонів країни – це дуже тривожно. При цьому кожна друга область із цього списку – раніше індустріально орієнтовані регіони. Можна зробити будь-яку кількість яскравих презентацій та видати їх за програму чергового уряду – але все це бездарні спроби приховати власний непрофесіоналізм і нерозуміння проблем», – заявив політик.

Народний депутат підкреслив, що необхідно забезпечувати підтримку вітчизняного виробника, який створює робочі місця і платить податки в Україні.

«Завдання влади – захищати свого виробника, свої робочі місця, а не відкривати ринок тим, хто може поставити дешевшу продукцію ззовні. Якщо не влаштовують ціни на товари – потрібно збирати власників, домовлятися про зниження цін, підписувати меморандум про взаємні зобов'язання. Але не бездумно і безвідповідально відкривати ринок і при цьому – збільшувати безробіття в країні», – підкреслив Юрій Бойко.

За словами Співголови ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, локомотивом економіки могла б стати машинобудівна галузь, проте уряд не готовий запропонувати конкретні кроки для її розвитку.

«Для реального сектора української економіки перше півріччя 2020 року стало найбільш невдалим за останні роки, а темпи падіння в окремих випадках б'ють історичні рекорди за всі роки незалежності. Майже на 20,2% скоротилися обсяги виробництва у машинобудуванні, згортається авіабудування і суднобудівна галузь, які могли б стати реальним двигуном економіки і створювати додаткові робочі місця у суміжних галузях. Настав час це припинити і робити реальні кроки для порятунку економіки», – заявив опозиціонер.

Він зазначив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ розробила низку антикризових заходів щодо порятунку економіки України і буде добиватися їх реалізації.

«Влада, яка не здатна займатися економічними питаннями, – веде країну в прірву. Наша політична сила розробила конкретні кроки з порятунку вітчизняної економіки, зниження рівня безробіття і підвищення соціального захисту. Сьогодні тільки ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ бореться за реалізацію реальних антикризових заходів і відродження України», – резюмував Юрій Бойко.

Дописати коментар

0 Коментарі