Юрій Павленко: Нинішня соціально-економічна політика України спрямована на скорочення кількості населення і посилення зовнішнього управління

З моменту, як Україна потрапила під зовнішнє управління і почала діяти за вказівкою МВФ, у країні розгорнулася політика скорочення населення. На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Скорочення державної служби почалося не з податківців, митників, правоохоронців тощо, а з фахівців, які допомагали і захищали кожну конкретну українську родину. Так само й щодо економії коштів – їх забрали у сімей та дітей, зокрема це стосується скорочення виплат при народжені. Натомість українці опинилися під тягарем драконівських тарифів і цін», – наголосив парламентар.

Наступним кроком стали системні «реформи», наприклад, охорони здоров’я, адміністративно-територіальна та інші.

«Адміністративно-територіальна реформа у комплексі з земельною теж є підтвердженням планів по скороченню населення України, адже зменшується кількість районів і населених пунктів. Це необхідно зупинити. Україні потрібні люди. Вона здатна прогодувати п’ятдесят і більше мільйонів своїх громадян. Ми здатні відновити й економіку, й промисловість і нашим людям буде де працювати на своїй землі, а не шукати заробітку по світах», – зазначив народний депутат.

«Україна потребує ефективної економічної та соціальної політики, яка сьогодні - просто бездумна чи спрямована виключно на скорочення витрат. У нинішній соціально-економічній політиці є складова щодо скорочення кількості населення і, відповідно, посилення зовнішнього впливу в управлінні Україною. Більше того, навіть щодо пониження якості знань, навичок і вмінь кожного українського громадянина», – резюмував Юрій Павленко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі