В селі Ковалівка, що належить родині Засух, виявлено спалах COVID 19


Як стало відомо редакції Grebinky.info інфекційне відділення Васильківської районної центральної лікарні переповнено жителями села Ковалівка, що під Києвом, які захворіли на COVID-19. 

Така кількість виявлених хворих пов’язана з тим, що родина Засух, у власності яких знаходиться вказане село, почала проводити безкоштовне тестування жителів села, хвилюючись, впершу чергу, за здоров’я своєї родини, оскільки Тетяна Засуха вже давно хворіє на важко виліковну  недугу і у випадку захворювання на COVID 19 може з вказаним вірусом не впоратися.

Проте, про такий спалах епідемії на території поки що Васильківського району мовчить місцева влада, і впершу чергу головний лікар Васильківської центральної лікарні Лідія Пацало, оскільки є давньою подругою родини Засух. Мовчить і створений у Васильківському районі Васильківський міськрайонний штаб по протидії COVID 19 під керівництвом одіозної голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович.

Окрім того, родина  Засух в особі сина Андрія Засухи надала матеріальну допомогу лікарні, поставивши певне медичне обладнання та необхідні маски і захисні костюми. Проте, як запевнили джерела, така медична допомога була не безкоштовною. 

Дописати коментар

0 Коментарі