Через порушення карантину директору школи може загрожувати в'язниця, - МОН

Через порушення карантинних норм у "червоних" зонах директори шкіл можуть потрапити до в'язниці. Така відповідальність загрожує у випадку смерті школяра через порушення карантину. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

У МОН повідомили, що в України вже зафіксували факти порушення карантину у містах, які входять до "червоної" зони. У таких регіонах навчальні заклади повинні були перейти на дистанційну форму навчання.

У випадку порушення карантинних норм громадян повинен буде сплатити до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а посадовець - від двох до десяти тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян. 

Якщо недотримання правил щодо карантину спричинило шкоду здоров'ю неповнолітнього, то доведеться сплатити штраф від однієї до чотирьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Також це може загрожувати обмеженням або позбавленням волі на строк до трьох років. 

Якщо це спричинило смерть школяра, то тоді винному може загрожувати обмеження або позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років.

Нагадаємо, станом на 10 вересня в Україні зафіксовано 145 612 випадків інфікування коронавірусом. За добу Covid-19 підтвердили у 2582 осіб. Всього в країні внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 3023 осіб.

Опублікувати коментар

0 Коментарі