Команда ОП-ЗЖ Київщини йде на вибори, щоб забезпечити впевнений розвиток рідного краю


У п’ятницю, 18 вересня, відбулася конференція Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», на якій були висунуті кандидати у депутати на місцевих виборах, що пройдуть 25 жовтня, а також представлена передвиборна програма.

На заході були присутні народні депутати – Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко та голова Київської обласної організації партії Олександр Качний.

Юрій Бойко у своєму вітальному слові зазначив, що обласна партійна організація являє собою досвідчену та згуртовану команду. «Я бачу серед присутніх тих людей, з якими ми пройшли дуже складний період у становленні та житті партії. Я впевнений у нашій перемозі на виборах, бо у нас є досвід та професіоналізм», – наголосив Співголова партії. 

Олександр Качний підкреслив, що у владу повинні повернутися досвідчені фахівці, ті, хто спроможні ефективно працювати задля розвитку рідного краю та України в цілому.

«В команді обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у владу йде чимало медиків, господарників, промисловців. Після перемоги на виборах ці люди очолять в місцевих громадах напрями, в яких вони мають досвід та план рішучих дій. Я впевнений, що разом з ними ми зможемо подолати кризу в медицині, в комунальній сфері та економіці. Я хочу подякувати усім присутнім! Радий, що нам вдалося зібрати справді гідну команду. Це не випадкові люди — усі вони професіонали, кращі у своїй справі. Я вірю, що разом ми зможемо припинити знущання з нашої країни та змінити життя кожного українця на краще!» – зазначив керівник опозиціонерів Київщини.

Опублікувати коментар

0 Коментарі