Попов: Києву потрібні якісні зміни, щоб не довелося ще п'ять років рухатися вулицями на автомобілях зі швидкістю черепахи


Із перших днів вересня на київських дорогах рух практично зупинився і затори стали звичною картиною для міста, а влада не робить жодних спроб цю проблему розв'язати, заявив у своєму Facebook Олександр Попов, який із 2010-го до 2014 року був головою Київської міської державної адміністрації.

"Києву потрібні якісні зміни, щоб не довелося ще п'ять років рухатися вулицями на автомобілях зі швидкістю черепахи. Проблему заторів у Києві усунуть тільки за професійної влади. Нагадаю, що у 2010–2014 роках побудували десятки автомобільних розв'язок – на Московській площі, на Поштовій площі, Гаванський міст, правобережний в'їзд на міст Патона, шляхопровід на Корчувате й інші. У ті самі роки провели ремонт усіх головних в'їздів до Києва: проспекту Перемоги, проспекту Бажана із заїздами на мости і зупинками громадського транспорту, Одеської площі, а також бульвару Лесі Українки, вулиці Ахматової, Григоренка і Великої Васильківської", – перерахував він.

Попов додав, що окремо варто згадати закінчення будівництва Дарницького мосту, який знизив навантаження на Південний міст і міст Патона.

"Це потребувало значних зусиль, але вони себе виправдали і виправдовують досі. І на цьому тлі особливо контрастний вигляд має Подільсько-Воскресенський міст, який уже шість років існує лише у вигляді обіцянок. Упевнений, що кияни більше не вірять тим, хто з року в рік цих обіцянок не виконує – нинішня київська влада не зможе розв'язати проблему заторів. Місту потрібна влада, яка першого ж місяця своєї роботи візьме конкретні зобов'язання, і всі наступні п'ять років буде їх виконувати", – написав ексголова КМДА.

Опублікувати коментар

0 Коментарі