У Києві школи переходять на навчання в умовах "помаранчевої" карантинної зони

В умовах "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки, який діятиме в Києві з 14 вересня, навчання у столичних школах проводитимуть в очному та змішаному форматах. Про це повідомили у прес-службі Київської міської держадміністрації.

"На сьогодні небезпеки немає, рівень захворюваності вчителів і школярів є низьким, на карантин закрито тільки дві з 428 шкіл. Водночас ми маємо бути готові до будь-якого сценарію розвитку епідемії. Керівники всіх шкіл мають чіткі інструкції в разі спалаху хвороби і залежно від розміру школи та кількості учнів готові реалізувати різні можливі сценарії організації навчання. 14 вересня школи працюють за тим самим сценарієм, як і минулого тижня, а в разі будь-яких змін – всі батьки отримають повідомлення від класних керівників своїх дітей", – зазначив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондрієвський.

Він додав, що столиця має ефективний досвід роботи дитячих садків під час карантину, і школи також мають гідно пройти цей шлях.

"Столична влада зробила все для забезпечення навчальних закладів усім необхідним для дезінфекції та безпеки дітей та вчителів. Дезінфектори та маски для вчителів закуплені в достатній кількості, всі працівники освіти щодня проходять температурний скринінг, за станом здоров'я дітей слідкують викладачі та медсестри", – додав Мондрієвський.

З опівночі 14 вересня в Україні діятиме нове епідемічне зонування. Київ потрапив до "помаранчевої" зони.

Опублікувати коментар

0 Коментарі