Юрій Бойко: Поки працюють заводи – країна живе

Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко напередодні Дня машинобудівника привітав працівників галузі та побажав їм впевненого майбутнього і успіхів.

«Влада повинна працювати так, щоб в професійні свята люди, зайняті в промисловості, говорили про досягнення, а не про проблеми. Від успішної роботи машинобудівної галузі залежать вугільники і металурги, хіміки – та практично всі галузі нашої економіки і сфери нашого життя», – підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що ставлення влади до промислового виробництва – це лакмусовий папір її підходу і розуміння, як повинна розвиватися економіка.

«Сьогодні в проекті бюджету на наступний рік немає жодної цільової програми підтримки промисловості. Замість цього буквально днями Кабмін бере за кордоном кредит і підписує угоду про закупівлю виробленої там спецтехніки, тобто дає заробити іноземним робітникам, а українські підприємства змушені згортати виробництва і своїх робітників звільняти. Це навіть не дурість і дилетантство, це справжнє шкідництво», – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Юрій Бойко вважає, що цей згубний для країни курс потрібно терміново змінювати.

«Цей непрофесійний Кабмін повинен піти у відставку. У керівництво країни повинні прийти грамотні професійні люди, фахівці, які розуміють, як працює економіка, чому важливо підтримувати промисловість, розвивати виробничі потужності. Адже промислові підприємства – це і робочі місця, і відрахування до бюджету, це достаток і благополуччя людей, це зростаючий ВВП країни. У ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є така програма і професійна команда, яка знає, як забезпечити роботу реального сектора економіки. Розроблена нами економічна модель розвитку дозволить перетворити Україну з сировинного придатка для Європи на конкурентоспроможну індустріальну державу», – підкреслив Юрій Бойко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі