Юрій Бойко: Повернення на традиційні ринки країн СНД є ключовим елементом відновлення вітчизняної промисловості

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час відвідування виробничого об'єднання «Азовмаш» в Маріуполі у вівторок, 22 вересня.

Він підкреслив, що втрата традиційних ринків Росії, Казахстану та інших країн завдала серйозної шкоди економіці України. І на прикладі таких підприємств, як «Азовмаш», це дуже добре видно.

«Такі галузі, як машино- і літакобудування, харчова, легка промисловість, традиційно постачали цілу низку товарів до РФ і були пов'язані ланцюжками виробничої кооперації. Зараз ми бачимо наслідки взаємних санкцій і розриву відносин з Росією, Казахстаном та іншими країнами. Це біда, коли тисячі людей залишилися без зарплати. Ми будемо боротися за те, щоб скасувати санкції, нормалізувати економічні відносини з РФ як основним торговельним партнером України. І ми зробимо все, щоб допомогти таким підприємствам, як "Азовмаш"», – наголосив Юрій Бойко.

Політик підкреслив, що для нинішньої влади розвиток промисловості не є пріоритетом, що згубно позначається на економіці країни. «Уряд продовжує згортати підтримку реального сектора економіки. У проекті держбюджету на 2021 рік немає жодної цільової програми підтримки промисловості. Принцип нинішньої влади такий же, як і у її попередників – біганина по світу за кредитами за повного ігнорування потреб вітчизняного виробника», – зазначив він.

За словами народного депутата, повернення на традиційні ринки країн СНД забезпечить нормальне функціонування і розвиток вітчизняної промисловості, створення робочих місць. «Торгова війна завдає шкоди нашій економіці та погіршує життя українців. І її потрібно припиняти. Україні та Росії потрібно знаходити точки дотику і виходити з режиму санкцій. Пора подумати про розвиток української промисловості та про майбутнє нашої країни. У ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є чіткий план відродження вітчизняної економіки. Повинні працювати державні цільові програми підтримки промисловості, необхідно налагодити ефективне просування українських товарів на експортних ринках, розширити програми пільгового кредитування і т.д. – всі ці дії забезпечать впевнене економічне зростання. Нинішній уряд, який цього не розуміє і нічого не робить для розвитку промисловості та економіки, має бути відправлений у відставку», – резюмував Юрій Бойко.


Опублікувати коментар

0 Коментарі