Кандидата на посаду Української ОТГ Олександра Туренка запідозрили у фальсифікації виборів


Про це повідомляє Дніпровський Проспект. 

Ранок розпочався з підозрілої відсутності інформації з однієї із виборчих дільниць нашої ОТГ - село Верем’я, ДВК #320738. 

ДВК Верем’я - найменша. Кількість виборців тут - близько 220 чоловік. А за попередніми даними кількість тих, хто проголосував - 147 чоловік. Така явка є рекордною, з огляду на усі виборчі дільниці нашої ОТГ (Верем’я - 60 відсотків, у той час як загальна явка - 40%).

Дивним є те, що ці 147 голосів не були опрацьовані станом на 8.00 ранку. Чому на цій дільниці затягнули з результатами - пояснюємо. 

 За результатами голосів із усіх виборних дільниць (окрім с. Верем’я) зранку стало відомо, що впевнену перемогу отримує Оксана Кирилюк, втім, аби отримати офіційну статистику не вистачало інформації з Верем’янської дільниці. Згодом стало відомо, що на цій дільниці кандидат Туренко набрав саме ту кількість голосів, яка відривала його від Оксани Кирилюк. 

Після того як прибув наряд поліції, викликаний командою Оксани Кирилюк, спостерігач через службовий вихід покинув дільницю, намагаючись втекти.

За дивним збігом обставин учора були замінені члени ТВК, дружина одного з яких є секретарем виборчої комісії у Верем’ї. Чи не спланована завчасно можлива фальсифікація голосів? Наразі розбирається поліція...

Опублікувати коментар

0 Коментарі