Олександр Попов: Сьогодні ми голосуємо за киян і майбутнє нашого міста


Про це заявив кандидат в мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов після голосування на своїй виборчій дільниці. Він закликав киян обов'язково прийти на виборчі дільниці і проголосувати.

«Сьогодні ми голосуємо за киян, за своє місто і за тих людей, які дадуть нам можливість нормально жити тут. Це шанс обрати досвідчених і професійних управлінців, які зможуть забезпечити киянам нову якість життя», - заявив Олександр Попов.

Він зазначив, що в столиці міський голова має особливі повноваження.

«На відміну від усіх інших міських голів, в столиці він ще є головою Київської державної адміністрації. Тобто він не тільки реалізує політику місцевого самоврядування, а й бере активну участь у формуванні національної політики держави, в тому числі і в таких напрямках як охорона здоров'я, освіта, формування тарифів, соціальне забезпечення пенсіонерів і так далі», - підкреслив опозиціонер.

Політик назвав політичним заходом опитування, яке проводиться за ініціативою президента біля виборчих дільниць.

«Ці п'ять питань - не більше ніж політичний хід, який ніяк не відображає те, що реально турбує людей. Я не бачу сенсу в такому опитуванні», - підкреслив Олександр Попов.

Опублікувати коментар

0 Коментарі