Олександр Попов: Влада зобов'язана забезпечити якісну та безкоштовну освіту


Нова київська влада повинна вирішити проблему черг у комунальні школи вже до наступного навчального року. Про це заявив кандидат у мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов під час інспекції шкіл міста.

«Проблема місць у школах за останні шість років стала вкрай гострою. Нинішня київська влада замість комунальних шкіл відкриває приватні, але вартість навчання в них недоступна для більшості київських сімей. А в комунальні школи – величезні черги. При тому, що класи в школах переповнені – у них навчаються до 40 дітей в кожному», – сказав Олександр Попов.

За словами політика, гроші в міському бюджеті на ці цілі є, але їх потрібно ефективно використовувати. Зокрема, в нинішньому році ремонт однієї з комунальних шкіл обійшовся майже в півмільярда гривень, у той час як будівництво нової приватної школи обійшлося в 270 мільйонів.

«Ми плануємо повернути програму «Столичний стандарт освіти», яка працювала в період мого керівництва в КМДА. Вона включає в себе будівництво нових навчальних закладів, обладнання шкіл сучасним обладнанням – інтерактивними дошками, проекторами, планшетами та інтернетом. А також – підвищення зарплат вчителям», – сказав кандидат у мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Він нагадав, що сім років тому середня зарплата вчителів перевищувала 500 доларів, а зараз вона зменшилася на 20%.

«Якісна школа можлива тільки з хорошими вчителями. Необхідно повернути муніципальну надбавку педагогам, щоб стимулювати їх залишатися працювати в київських школах», – резюмував Олександр Попов.

Нагадаємо, що під час керівництва Попова (2010-14 роки) також були створені 10 тисяч місць в дитячих садах Києва.

Опублікувати коментар

0 Коментарі