Олександр Замула закликає ГБР порушити кримінальні провадження стосовно вищих посадових осіб


Сьогодні мною було подано заяву в Державне бюро розслідувань з вимогою провести розслідування щодо вищих посадових осіб країни, президента України - Володимира Зеленського, а також прем'єр-міністра - Дениса Шмигаль, за статтею 367 Кримінального кодексу України - службова недбалість, які в силу своєї очевидної  професійної непридатності, в переддень другої хвилі COVID-19 з халатністю поставилися до покладених на них службових обов'язків, а саме:

1. Громадянам України не надано вакцина від коронавіруса.

2. Відсутність вільних місць для розміщення заражених в медичних установах, в слідстві їх переповнення.

3. Відсутність доступності експрес тестів для населення країни.

4. Відсутність обіцяних доплат медичним працівникам.

5. Відсутність широких програм і комплексу заходів з протидії пандемії.

6. Відсутність необхідних медичних препаратів, апаратів штучної вентиляції легенів, необхідної кількості кисню, що привело до масової загибелі українських громадян, заражених інфекцією COVID - 19.

7. Відсутність обіцяної матеріальної допомоги українським підприємцям, які постраждали від умов карантину.

8. Відсутність нових робочих місць, для громадян України, які втратили своє працевлаштування, в слідстві закриття підприємств під час карантину.

9. Нецільове використання коштів з державного фонду боротьби з короновірусом, сума якого налічувала 66 млрд. Грн., При тому, що 35 млрд., Безпідставно були передані в міністерство інфраструктури, а не спрямовані на реалізацію комплексу заходів щодо припинення епідемії.

10. Відсутність спеціалізованих лабораторій для дослідження вірусу і реалізації ефективних заходів для придушення пандемії.

У своїй заяві, потерпілими від злочинної недбалості вищих посадових осіб, прошу вважати громадян України, які загинули від COVID-19, а також їхніх родичів;  медичних працівників, яким не були надані необхідні умови і засоби, для надання медичної допомоги широкому населенню країни;  громадяни України, які не отримали засоби індивідуального захисту, в слідстві зараження вірусної інфекції;  громадян України, яким не було надано експрес тести для виявлення вірусу;  громадян України, які втратили своє працевлаштування, в слідстві умов карантину;  громадян України, які заражені вірусом COVID-19 і яким не надано своєчасна медична допомога;  громадян України, яким не надається вакцина від коронавірусу.

Опублікувати коментар

0 Коментарі