ОП-ЗЖ ПОВЕРНЕ ЛЮДЯМ СОЦІАЛЬНУ СПРАВЕДЛИВІСТЬ

Україна – багата ресурсами країна, в який живуть бідні люди. Попри всі обіцянки Зе-влади побороти бідність, сьогодні вона бореться з бідними, а не з бідністю. Соціальний захист від держави перетворився на жалюгідні подачки, які одразу з’їдає інфляція, підвищення тарифів і цін.

Тільки ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ здатна захистити людей від цієї політики соціального геноциду. 

Люди залишені сам на сам зі своїми проблемами. З грудня влада обіцяє підвищити прожитковий мінімум, тоді як мінімальна пенсія зросла лише на 74 гривні. Вони поняття не мають, як можна вижити на таку «підвищену» до 1712 гривень пенсію.

Криза та епідемія призводять до нового катастрофічного зростання бідності і тотального зубожіння людей.

Антикризовий план ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ — це реальні кроки для поліпшення життя українців.

Він передбачає індексацію пенсій, перегляд пенсійної реформи, скасування норми про підвищення страхового стажу, зменшення коефіцієнта розрахунку пенсії, своєчасну індексацію пенсій, а також перегляд норм, через які держслужбовців, військових пенсіонерів і чорнобильців взагалі викреслили з перерахунку пенсій і нічого не роблять для цих людей. 

Соціальні виплати від держави повинні гарантувати людям нормальне життя, а не зубожіння. 

ОП-ЗЖ ініціювала пакет соціальних законопроєктів, спрямованих на захист прав і підвищення рівня життя дітей війни, чорнобильців, людей з інвалідністю. 

Ми відстояли їхні права у Конституційному Суді, який повернув цим категоріям громадян пільги і виплати, незаконно відібрані минулим режимом. Ми доб’ємося виконання владою рішення суду, за яким цим людям повинні бути забезпечені гідні пенсії та надані пільги, яких їх незаконно позбавили минула і нинішня влада. 

Ми вимагатимемо перегляду антинародної пенсійної реформи та підвищення трудових пенсій для громадян. Після перемоги на місцевих виборах для наших представників захист соціальних прав людей буде пріоритетом.

Опублікувати коментар

0 Коментарі