У Франції відбулися обшуки у глави МОЗ через дії влади під час пандемії коронавірусу

У Франції поліція провела обшуки в будинку міністра охорони здоров'я Олів'є Верана в рамках розслідування дій уряду під час пандемії коронавірусу. Про це пише французька газета Le Figaro.

Як відомо, Олів'є Веран є одним із декількох нинішніх або колишніх міністрів, щодо яких ведуться розслідування за скаргами на вжиті урядом заходи для боротьби з пандемією Covid-19.

У липні нинішнього року Спеціальний французький суд призначив розслідування після подачі 90 скарг, зокрема за відсутність захисних масок та іншого медичного обладнання.

За даними французьких ЗМІ, пацієнти, лікарі, в'язні і правоохоронці звинуватили членів уряду Франції в тому, що вони наражають на небезпеку життя людей, не допомагають тим, хто перебуває в небезпеці, а також у ненавмисному вбивстві. Дев'ять із цих скарг було відправлено в Генеральну прокуратуру. Всі скарги і звинувачення пов'язано з лікуванням французів від коронавірусної інфекції.

Окрім цього, поліція обшукала і будинок колишнього прем'єр-міністра Едуара Філіпа, колишнього міністра охорони здоров'я Аньєс Бузин, колишнього офіційного представника уряду Сібетя Ндіає і глави Служби охорони здоров'я країни Жерома Саломона.

Обшуки відбулися наступного дня після того, як президент Еммануель Макрон оголосив комендантську годину в Парижі та восьми інших містах Франції, щоб боротися зі зростанням інфікованих Covid-19.

Зазначимо, що станом на 15 жовтня у Франції кількість тих, хто зарався коронавірусною інфекцією, досягла 820 376 осіб. З них 33 058 пацієнтів померли і 106 374 вилікувалися.

Опублікувати коментар

0 Коментарі