В Українці визначилася фаворитка виборчих перегонів

З 22 по 28 вересня соціологічний консорціум "Голос народу" на замовлення інформаційного порталу "Нова Київщина" провів опитування серед жителів Української ОТГ. Методами САТІ та "face-to-face" було опитано 614 осіб віком від 18 років із населених пунктів, які входять до складу ОТГ.

Майже чверть українчан (23,8%) задоволені ситуацією, що відбувається у місті. При цьому, майже половина (48,6%) вважають, що справи в Українській ОТГ йдуть в неправильному напрямку. 18,5% опитаних респондентів утрималися від відповіді.

Лише 16,2% опитаних скоріше задоволені роботою місцевої влади. 67,4% - скоріше не задоволені. Утрималися від відповіді 14,1% опитаних респондентів.

На виборах до Української ОТГ 25,4% виборців готові підтримати партію "Слуга народу", 13,2% - партію "Європейська Солідарність". 11,7% підтримують ВО "Батьківщина", 6,7% - Опозиційну платформу - За життя. Замикає п'ятірку партія "Сила і честь", яку готові підтримати 6,1% опитаних.

Серед кандидатів на посаду голови Української ОТГ лідирує Олкова-Михницька Агнеса (Сила і честь), за яку готові проголосувати 24,2% респондентів (серед тих, хто визначився). Кандидата від партії "Слуга народу" Оксану Кирилюк підтримують 12,8% опитаних українчан. За висуванця "Європейської Солідарності", колишнього голову Обухівської РДА Олександра Туренка готові проголосувати 7,6% потенційних виборців. Решта кандидатів не набирають і 5% голосів: так, в.о. міського голови Тетяну Кучер готові підтримати 3,6% опитаних.

Серед проблем, які турбують українчан найбільше (респондент мав змогу обрати не більше 5 відповідей), перше місце займає якість медичних послуг (45%). Проблема безпеки у населеному пункті турбує 37% опитаних, створення робочих місць - 32%. 24% респондентів переймаються, щодо якості дорожнього покриття.

Опублікувати коментар

0 Коментарі