Юрій Бойко: Зараз головне завдання ОП-ЗЖ – захистити результат, захистити вибір людей

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у ток-шоу «Мир чи війна» на телеканалі «Інтер» у неділю, 25 жовтня.

«Згідно з даними опитувань, у цілій низці регіонів люди виявили до нас дуже високу довіру. Ми дуже задоволені тим, що наші кандидати – і Микола Скорик, і Олександр Попов, і Владислав Чайка – виходять до другого туру у великих містах. Хороші результати в обласні та міські ради», – зазначив він.

Що стосується самої виборчої кампанії, то, за його словами, вона була дуже брудною. «Підкуп виборців, так звані каруселі, люди, які за кілька днів до виборів змінювали виборчу адресу, фейкові листівки – це далеко не повний перелік чорних технологій на цих виборах. За всіма зафіксованими порушеннями ми подали відповідні заяви до правоохоронних органів», – сказав Співголова фракції опозиціонерів.

Юрій Бойко вважає, що сьогодні багатьом учасникам виборчого процесу не вистачає політичної культури. «І перемагати, і програвати треба вміти гідно. А для нас зараз головне – захистити результати, захистити вибір людей. Ті люди, які прийшли на виборчі дільниці – це мужні люди. Вони подолали психологічний стрес, не побоялися, прийшли. Честь їм і хвала, і ми повинні їхній вибір захистити», – резюмував Співголова ОП-ЗЖ.

Опублікувати коментар

0 Коментарі