Юрій Бойко: Шоу довкола КС – результат провалу влади на місцевих виборах

Конституційна криза створена владою штучно, щоб відволікти громадян від повного провалу «Слуг» на місцевих виборах. Про це заявив співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко у коментарі журналістам.

«Причина всього цього шоу довкола КС – провал влади на місцевих виборах. І Бог з ним, але умови відставки суддів прописані у Конституції. Тому законопроект Зеленського – антиконституційний. Тобто Гарант Конституції сам порушує Основний Закон», – пояснив Юрій Бойко.

Політик також зазначив, що після збільшення кількості антикорупційних органів корупція нікуди не зникла. І нагадав, що діяльність НАЗК почалася зі скандалу з преміями.

«У нас розвелося десяток антикорупційних органів, але корупції від цього не стало менше. Вони борються не з корупцією, а один з одним. При цьому з бюджету на них йде 3, 7 млрд гривень. (З 2015 р витрати на антикорупційні органи збільшилися у 20,5 разів (!) – з 178 млн грн у 2015-му до 3,7 млрд грн у 2020 році. - Ред.). За три роки їхньої діяльності стало ясно, що ця система  від початку була створена для того, щоб тримати на гачку всіх, хто має хоч якесь відношення до політики», - вважає народний депутат.

Юрій Бойко підкреслив, що сьогодні найбільш злободенне питання – не рішення, прийняте Конституційним Судом, а боротьба з епідемією.

«Сьогодні людей треба рятувати, підтримувати медицину, знаходити ефективні дієві рішення для боротьби з епідемією. Вже кожну сім'ю в Україні зачепила ця хвороба. І якщо не допомогти людям, то скоро ні ВР, ні КС, ні депутати не знадобляться, люди просто знесуть все це», – зазначив Юрій Бойко.

На думку опозиційного політика, виходом з кризи, і епідемічної, і економічної, й політичної, у які сьогодні влада занурила країну, могло б стати повне перезавантаження влади.

«Коли влада, яка програла, своїми антиконституційними діями провокує політичну кризу, коли суспільство розколоте і поляризоване, необхідно шукати баланс влади. Президента всієї країни немає, місцеві вибори це показали. В таких умовах варто розглянути питання про перегляд Конституції, ослаблення ролі президента і перетворення України на парламентську республіку у її класичному вигляді», - резюмував Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ -ЗА ЖИТТЯ.

Опублікувати коментар

0 Коментарі