У Києві нетверезий чоловік напав на медиків швидкої допомоги


Увечері 20 грудня у столиці стався напад на працівників екстреної медичної допомоги, які прибули за викликом. Про це повідомляє ІА "Погляд". 

Постраждали дві жінки-медики: 24-річна фельдшер і медична сестра 63 років, повідомляє Центр ЕМД та медицини катастроф міста Києва.

Напад здійснив пацієнт із підозрою на алкогольне сп’яніння. Він у стані агресії побив медиків, силою виштовхавши фельдшера з машини та штовхнувши медсестру. У результаті фельдшер отримала закритий перелом лівої гомілки зі зміщенням, а медсестра – закриту травму лівого колінного суглобу.

Обидві жінки були госпіталізовані до травматологічного відділення. Перед тим постраждалі викликали поліцейський наряд, було складено відповідні акти.

«Є заяви постраждалих. Є зареєстрований факт нападу. Що буде далі? Це риторичне запитання, бо ще жодного разу нападники не понесли відповідальності за свої агресивні дії до медиків під час виконання ними службових обов’язків. Існуюче законодавство не дає можливості це зробити. А безкарність, як відомо, лише множить агресію, роблячи бригади ЕМД та й інших медиків беззахисними у таких випадках», – наголошується у дописі.

Зауважимо, що загалом протягом минулої доби (20 грудня) центральна диспетчерська Центру ЕМД м. Києва зареєструвала 1776 звернення громадян. У режимі екстрених виконано 1250 викликів. Прибуття бригад на екстрені виклики до 10 хвилин склало 75% від загальної кількості.

Опублікувати коментар

0 Коментарі