Апеляція ВАКС відмовила в заочному арешті Януковича у справі про заволодіння "Межигір'ям"


Вищий антикорупційний суд України відхилив скаргу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та відмовив у заочному арешті екс-президента України Віктора Януковича у справі про незаконне заволодіння резиденцією "Межигір'я". Про це повідомив "Центр протидії корупції" в Telegram.

"Колегія суддів Никифорова, Павлишина і Чорної відмовили Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі в заочному утриманні під вартою президента Віктора Януковича", - йдеться в повідомленні.

У ЦПК зазначили, що раніше слідчий суддя ВАКС Володимир Воронько також відмовив у заочному арешті Януковича. Тоді суддя аргументував це тим, що слідство зупинено через розшук екс-президента, а в такому разі застосувати запобіжний захід не можна.

Крім того, Воронько заявляв, що Януковича не можна вважати оголошеним у міжнародний розшук.

Нагадаємо, 26 жовтня 2020 року слідчий суддя ВАКС відмовив у задоволенні клопотання детектива НАБУ, погодженого з прокурором САП, про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому главі держави (2010-2014 роки), підозрюваному у незаконному заволодінні державною резиденцією "Межигір'я". Це клопотання було направлено до суду ще в червні того самого року.

Опублікувати коментар

0 Коментарі