Ціну на газ для населення в Україні знизили до 6,99 грн за 1 куб. м.


Ціну на газ для населення в Україні знизили до 6,99 грн за кубометр. Таке рішення на позачерговому засіданні ухвалив Кабінет Міністрів, про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"За дорученням президента України уряд ухвалив рішення, згідно з яким встановлено граничну ціну на газ на рівні 6,99 грн за кубометр. Така ціна діятиме до завершення опалювального сезону або до завершення карантину. Вище, ніж 6,99 грн за куб, постачальники газу не зможуть підвищувати ціну", - заявив Шмигаль. 

Він додав, що це рішення дозволить знизити ціну на газ для українців у середньому на 30%.

"Підкреслю, що встановлена урядом ціна нижче на 1,5 грн за куб від тієї, яка була в 2018-2019 роках. У зимові місяці тих років платіжки в середньому становили 2,5-3 тисячі гривень, або 75% від тодішньої мінімальної зарплати. Встановлена нами ціна (6,99 грн/куб) означає, що у разі такого ж споживання середня платіжка буде приблизно на 500 грн менше і становитиме приблизно 40% від мінімальної зарплати", - додав Шмигаль.

Нагадаємо, 13 січня "Нафтогаз" заявив про готовність забезпечити побутових споживачів газом за ціною 6,99 грн/куб. м до кінця опалювального сезону. Газопостачальна компанія готова в рамках тарифного плану "Місячний" забезпечити природним газом побутових споживачів за регульованою ціною 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону. Для клієнтів, які оформили тарифний план "Річний", вартість газу не зміниться і становитиме 4,73 грн, 5,24 грн і 6,45 грн за куб.згідно з умовами договорів.

Опублікувати коментар

0 Коментарі