Мінсоцполітики спростило отримання субсидії: категорії осіб та порядок нарахування


Урядом врегульовано питання призначення житлових субсидій в частині спрощення оформлення для осіб, які отримують допомогу по частковому безробіттю у зв'язку із запровадженням карантину.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Міністерства соціальної політики України.

"Програма субсидій - головний механізм соціального захисту людей в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.", - йдеться у повідомленні Мінсоцполітики.

Зазначається, що з березня 2020 року у зв'язку із введенням карантину діє норма щодо автоматичного перепризначення субсидії на наступні періоди без звернення громадян. На поточний опалювальний період субсидію автоматично було призначено понад 2,7 млн домогосподарствам.

На час карантину запроваджено спрощену процедуру оформлення субсидії для громадян, які втратили роботу і зареєструвалися в центрах зайнятості. Розрахунок розміру субсидії до кінця дії карантину здійснюється на збільшені на 50% соціальні нормативи споживання окремих послуг.

У Мінсоцполітики також повідомили, що майже 1,8 млн сімей користується пільгами при оплаті житлово-комунальних послуг і мають знижку від 25% до 100% залежно від категорії пільговика.

На сьогодні житлову субсидію отримує понад 3,1 млн домогосподарств. Середній розмір субсидії за місяць близько 1633 грн, додали у міністерстві.


Опублікувати коментар

0 Коментарі