Наталія Королевська: Влада зобов'язана встановити мораторій на зростання тарифів і зняти негласну заборону на зростання зарплат і пенсій


Влада не має права підвищувати тарифи ЖКГ, вартість ціни газу та електроенергії без симетричного підвищення соціальних стандартів. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Україна увійшла в Новий рік з цинічним подарунком від влади - скасуванням пільгового тарифу на електроенергію, зростанням цін на газ, а також інші послуги ЖКГ. Уряд подає це під соусом «наближення до європейських цін», але абсолютно не замислюється про те, що в найбіднішій країні Європи єдине, що потрібно наближувати до європейських стандартів - це зарплати, пенсії і рівень життя», - зазначила Наталія Королевська.

За словами нардепа, навіть до підвищення тарифи в Україні були непідйомними для абсолютної більшості громадян, ставлячи їх перед вибором - купити їжу або заплатити за рахунками, а чергове підвищення просто позбавить людей можливостей для виживання.

«Вже сьогодні ми бачимо, що в усіх областях країни люди виходять на акції протесту, виступаючи проти необґрунтованого підвищення цін на газ і електроенергію. Ситуація загострюється з кожним днем ​​і ризикує вийти на свій пік, коли люди отримають платіжки. Влада обіцяла боротьбу з бідністю, але робить все, щоб цю бідність провокувати, абсолютно не думаючи про людей і не підтримуючи їх. Уже сьогодні більшість жителів країни перейшли в режим жорсткої економії - сидять в холодних будинках, не включають світло і воду зайвий раз, розуміючи, що потім просто не зможуть за це розрахуватися. Це неприпустимо.  ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає негайно знизити тарифи до економічно обґрунтованого рівня, а також встановити мораторій на їх зростання. Ми також вимагаємо зняти негласний мораторій на зростання зарплат і пенсій, який в Україні, за вказівкою МВФ, встановлено вже сьомий рік. Якщо влада прагне наблизити Україну до європейських стандартів, то це потрібно починати робити з гідного зростання доходів людей і рівня їх життя, а не встановлювати європейські ціни і тарифи, залишаючи зарплати і пенсії «українськими», - заявила Наталія Королевська.

Опублікувати коментар

0 Коментарі