Олег Мазепа: Влада має скасувати підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги

З 1 січня 2021 року влада Зеленського встановила нові ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги – рекордно високі в історії країни.

По-перше: ціна на газ для населення з урахуванням доставки зросла до 10783 грн за тисячу кубометрів (у середньому по Україні). Це на 26,1% більше, ніж показник листопада 2018 року (8548,92 грн за тисячу кубометрів), і на 1386% більше за показник кінця 2013 року (725,4 грн за тисячу кубометрів).

По-друге, встановлено фіксовану ціну на електричну енергію для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт·год і скасовано пільговий тариф на перші 100 кВт·год. Це вдарить насамперед по найбільш незахищених верствах населення, зокрема по самотніх пенсіонерах. Саме для них Зе-уряд підвищив тариф на електроенергію за фактом на 86,7% – з 0,9 до 1,68 грн/кВт·год.

Чергове підвищення тарифів прирікає переважну більшість українців на різке зниження рівня життя, на відмову від задоволення навіть базових потреб – нормального харчування і медичного обслуговування. А значить, веде до скорочення тривалості життя людей. І це є не чим іншим, як механізмом тарифного геноциду проти власного народу з боку українського уряду.

Усе це, на жаль, лише підтверджує, що підвищення тарифів – свідома політика влади, спрямована на знищення економіки України і створення нестерпних умов для Українського народу.

Вимагаю стабілізувати тарифи в Україні та привести їх до рівня, підсильного для наших громадян. Влада має припинити нестерпний тарифний геноцид проти власного народу.

Опублікувати коментар

0 Коментарі