У Києві знову зафіксували рекордно високий рівень забруднення повітря


У повітрі над Києвом вчергове помітили небезпечну концентрацію шкідливих речовин. Про це повідомила пресслужба Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Як зазначається, протягом 12-18 січня середньодобовий вміст пилу у столиці збільшився у 1,1-1.2 рази. Найбільше від нього страждають мешканці Бессарабської площі та проспекту Перемоги. Зріс і рівень діоксиду сірки на вулицях Каунаській, Інженера Бородіна, площі Перемоги та Оболонському проспекті столиці – там зафіксували перевищення у 3,6-3,9 раза.

При цьому додається, що на вулицях Каунаській та Інженера Бородіна, площі Перемоги у 5,5-7,2 раза збільшився вміст шкідливого діоксиду азоту, його концентрація дещо менша у районах Бессарабської площі, проспекту Перемоги, бульварах Лесі Українки та Вацлава Гавела.

Щодо формальдегіду, то його кількість у повітрі зросла у 2,0-2,2 раза на проспекті Перемоги, площах Бессарабській і Перемоги, вулицях Олександра Довженка та Каунаській.

Для проведення даного спостереження фахівці взяли 1373 проби повітря у столиці та проаналізували їх.

"Загалом, порівняно з попереднім тижнем, рівень забруднення повітря формальдегідом та діоксидом азоту дещо знизився, діоксидом сірки – підвищився, іншими домішками – майже не змінився", – йдеться у повідомленні.

Втім, киян попереджають, що найближчими днями шкідливі речовини в повітрі не розсіються, оскільки цьому не сприятимуть прогнозовані метеорологічні умови.

За даними ресурсу IqAir, станом на ранок 20 січня Київ знаходиться на 13-му місці світового рейтингу міст з найбруднішим повітрям.

Опублікувати коментар

0 Коментарі