Юрій Бойко: ОПЗЖ вимагає повернути людям пільги та субсидії


Тарифи стали вироком для багатьох українських сімей. І обурення людей закономірно. Таку політику необхідно припиняти і відновити повноцінне фінансування пільг і субсидій всім, хто потребує.

Про це заявив Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко у коментарі журналістам.

"За останні три роки субсидій позбулося близько 4 мільйонів сімей. При цьому влада, радісно відрапортувавши про монетизацію субсидій, посилила їх отримання. Допомоги позбавляють не тільки за велику площу житла або перевищують граничний поріг доходи, а й за заборгованість у сумі 340 гривень", – зазначив народний депутат.

"Ситуацію потрібно негайно виправляти! Ми будемо домагатися, щоб парламент прийняв необхідні для цього рішення – повернув порядок нарахування субсидій, що діяв раніше, і вирішив системно питання зниження тарифів", - зазначив Бойко.

"Сьогодні мільйони українських сімей живуть за межею бідності. Багато хто взагалі позбулися допомоги від держави. Необхідно відновити повноцінне фінансування пільг і субсидій, полегшити можливість їх отримання і повернути порядок розрахунку субсидій, що діяв до травня 2018 року. Для цього ОПЗЖ вже в перші дні роботи парламенту вимагатиме внесення змін до бюджету на 2021 рік", – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Юрій Бойко також перерахував низку першочергових заходів, які пропонує ОПЗЖ для вирішення тарифного питання. 

"Це продаж газу власного видобутку за розумними цінами. Також необхідно зняти податок на додану вартість газу, який продається для потреб населення. Відповідний законопроект наша фракція вже внесла до Верховної Ради. І, нарешті, необхідно перейти до прямих закупівель російського газу. Необхідно перестати обманювати людей і підписати прямі договори з "Газпромом", щоб отримувати його на 25% дешевше", - сказав співголова фракції опозиціонерів.

Юрій Бойко впевнений: якщо системно підійти до вирішення проблеми, то вартість газу, інших комунальних послуг для населення можна істотно знизити.

"Рішення Кабміну зафіксувати ціну на газ для населення-це тимчасовий захід. Щоб зняти побоювання людей, потрібна системна державна політика в питанні цін і тарифів. Необхідно забезпечити соціальну допомогу і підтримку всім українським сім'ям, які цього потребують. Дати поштовх розвитку промисловості. Ці рішення заспокоять людей. Українці побачать, що держава поводиться чесно і відповідально. Але для цього потрібен професіоналізм і політична воля. А у нинішньої влади з цим великі проблеми", - резюмував Юрій Бойко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі