Олександр Колтунович: Зеленський та його уряд продовжують перетворювати Україну на помийну яму


Президент Зеленський – політичний банкрут, який втратив довіру й підтримку громадян. Не виконавши жодної зі своїх передвиборних обіцянок, катастрофічно втрачаючи рейтинг, глава держави перейшов до закриття опозиційних каналів «112 Україна», NewsOne та ZIK, а також запровадження санкцій щодо опозиційних депутатів та членів їхніх сімей.

Про це з трибуни парламенту 23 лютого заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Колтунович.

«Зеленський та його уряд продовжують перетворювати на помийну яму країну, у якій мінімальна пенсія становить 1769 грн, мінімальна зарплата – 4830 грн, а члени наглядових рад отримують по 588 000 грн на місяць. У нас 18 місяців підряд відбувається падіння промисловості та сільського господарства, за 18 місяців на 8 млрд доларів зріс державний борг – до рекордних 90 млрд, триває тарифний геноцид», – сказав парламентар.

Результати роботи президента Зеленського та його уряду – багатомільйонний відтік прямих іноземних інвестицій, зменшення транзиту газу, стрімке скорочення населення України – 100 померлих на 48 народжених, глибока економічна, соціальна та епідеміологічна криза, вважає опозиціонер.

«Ось чому Зеленський – політичний банкрут, який втратив довіру й підтримку громадян, про що свідчать результати соціологічних опитувань. Не виконавши жодної зі своїх передвиборних обіцянок, глава держави перейшов до закриття каналів «112 Україна», NewsOne та ZIK, а також запровадження санкцій щодо депутатів від ОП-ЗЖ та членів їхніх сімей», – підкреслив політик.

ОП–ЗЖ виступає за принципово нову економічну і соціальну політику, наголосив Олександр Колтунович.

«Ми запропонували формули, що кратно знижують ціну на газ і тарифи на опалення, гаряче водопостачання, електроенергію. А також комплекс заходів щодо модернізації та прискореного економічного розвитку. Ось чому за даними соціологічних досліджень саме ОП-ЗЖ впевнено випереджає «Слугу Народу» народу та лідирує у рейтингах», – підкреслив парламентар.

«Ви нас не чули 1,5 роки. Послухайте зараз. Досить прикривати власну бездарність каналами, опозицією, карантином. Проводьте ваші обіцяні реформи щодо достойного рівня життя в країні. Якщо не здатні – йдіть у відставку», – резюмував Олександр Колтунович.

Опублікувати коментар

0 Коментарі