Степанов в Індії "особисто проконтролював" відвантаження 500 тис. доз вакцини від коронавірусу AstraZeneca, днями вони будуть в Україні


Міністр охорони здоров'я Максим Степанов у неділю повідомив, що особисто проконтролював відвантаження першої партії вакцин від коронавірусу AstraZeneca для України з заводу-виробника.

"Сьогодні особисто проконтролював відвантаження першої партії вакцин AstraZeneca (CoviShield) з заводу-виробника в індійському місті Пуне. 500 тис. доз вакцини їдуть в Україну, і далі будуть розподілені між регіонами згідно з планом МОЗ", - написав Степанов на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

За його словами, зараз вакцина транспортується в Мумбаї.

"Далі - довгий шлях вантажним літаком із зупинкою в Стамбулі, і вже днями вакцина прибуде в Україну. Під час транспортування буде дотримано всіх температурних вимог, необхідних для збереження якості вакцин", - пише міністр.

Він також зазначив, що Oxford/AstraZeneca - це спільна розробка Оксфордського університету і британсько-шведської компанії AstraZenecа, яка має потужності для виробництва в Індії. Вакцина проти Covid-19 випускається під назвою CoviShield, вона перекваліфікована ВООЗ і рекомендована для екстреного використання. Serum Institute поставляє свою продукцію до 140 країн світу.

Опублікувати коментар

0 Коментарі