В Українці до Міжнародного дня рідної мови відбувся огляд-конкурс читців


До Міжнародного дня рідної мови відбувся огляд-конкурс читців за ініціативи управління гуманітарного розвитку Української міської ради, який був проведений в сесійній залі Української міської ради.

В конкурсі брали участь талановиті діти та молодь нашої громади. Кожен з часників майстерно презентував свою авторську роботу, твір сучасних українських письменників патріотичного характеру, твір Т.Г. Шевченка, твір, обраний за власним бажанням та артистичний відео виступ в музичному оформленні в оригінальних костюмах. Індивідуальний підхід та поетичні риси особистостей дітей та юнаків аматорів, дає розуміння, що в нашій громаді існує багато обдарованих дітей.

Члени журі в склад якого увійшли Заступник Українського міського голови Агнеса В’ячеславівна Олкова–Михницька, начальник відділу культури управління гуманітарного розвитку Людмила Вікторівна Мартинюк, вчитель української мови і літератури Академічного ліцею №2 Надія Василівна Кушнір, вчитель української мови і літератури Академічного ліцею №1 Тамара Володимирівна Сулима, та вчитель Української мови і літератури Жуківцівської гімназії Лариса Петрівна Гранкіна, оцінили кожного учасника. Оголошення результатів, та нагородження переможців конкурсу грамотами й цінними подарунками від міського голови відбудеться під час чергового засідання виконавчого комітету Української міської ради.

Тож прізвища переможців очікуйте в нових публікаціях!

Дякуємо всім хто брав участь у чудовому конкурсі!

Опублікувати коментар

0 Коментарі