В українській делегації в ТКГ вважають, що Україна зможе повернути Донбас протягом найближчих 10 років


Україна має можливість повернути контроль над окупованими частинами Донецької та Луганської областей протягом найближчого десятиліття. Таку думку озвучив член української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "РБК Україна".

"Мені здається, нинішня влада вірить у таку можливість, вона бачить мінливі геополітичні та економічні умови Росії, і трошки рухається до цього. Не хочу робити прогнози, але думаю, реальна перспектива - найближчі 10 років як мінімум у нас є, щоб звільнити Донбас", - заявив Гармаш.

Він наголосив, що заморожений конфлікт невигідний Україні.

За його словами, завдання України - створювати умови, щоб Росія може захотіла вийти з конфлікту на Донбасі: постійно цілеспрямовано послаблювати противника по всіх фронтах і використовувати ті геополітичні можливості, які час від часу виникають і є зараз.

Як відомо, віце-прем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков вважає, що здійснити реінтеграцію Донбасу неможливо за кілька років - цей процес може тривати кілька десятиліть.

Також повідомлялося, що міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України готує законопроект для окремих районів Донецької та Луганської області про перехідний період після деокупації.


Дописати коментар

0 Коментарі