Вадим Рабінович: В Україні - фашизм в агресивній формі і «зелена» тиранія! Готуються напади на журналістів і політиків!


За президента Володимира Зеленського не тільки закриваються інформаційні канали, але і починаються формуватися загони штурмовиків.

Про це кілька днів тому з парламентської трибуни заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович. Ця інформація підтверджується сьогодні, звернув увагу політик в інтерв'ю опозиційним телеканалам «112 Україна», NewsOne і ZIK.

«Два дні тому з трибуни Верховної Ради України я озвучив інформацію про те, що Стерненка звільнили від кримінальної відповідальності за вбивство, про те, що йому було доручено (і він цього не приховує) формувати списки журналістів, які працюють на опозиційних телеканалах, для розправи над ними. Тобто, дана пряма команда залякати медіа, а якщо потрібно, то і перейти до звичних для влади методів - ​​вбивств. Вони роблять це відкрито, а це значить, що в Україні править не просто фашизм, а фашизм в агресивній формі!» - заявив Вадим Рабінович.

У зв'язку зі цією ситуацією політик сподівається на «адекватні дії правоохоронних органів, які знаходяться під впливом президента Зеленського і виконують його вказівки».

«Але навіть якщо в них і працюють чесні люди, то, на жаль, вони нічого не могли і не можуть зробити ані за «тирана» Порошенка, ані за Зеленського. У нас в країні править «зелена» тиранія!» - з жалем констатував Вадим Рабінович.

На думку співголови партії «Опозиційна платформа - За життя», зараз журналісти опозиційних телеканалів повинні звернутися до колег з проханням їх підтримати.

«Ви - журналісти - повинні звернутися в правоохоронні органи (вони, звичайно, навряд чи вам допоможуть, але все ж); звернутися до урядів європейських країн, які вважаються оплотом демократії, але які сьогодні, коли вбивають незалежні засоби масової інформації і перешкоджають роботі журналістів, чомусь мовчать. А ми - політична партія «Опозиційна платформа - За життя» - повірте, будемо робити всю юридичну роботу і, якщо хочете, охоронну», - пообіцяв Вадим Рабінович.

Політик вкотре звернув увагу на те, що влада і радикали відкрито декларують - вони готові нападати на представників незалежних медіа, опозицію.

«Більш того, вони, бачачи, що рівень довіри до «Опозиційної платформи - За життя» зростає, здатні вбивати українців, які готові голосувати за нашу партію. Логіка банди - є логіка банди! Звичайно, якщо вони відкрито готові нападати на незалежних журналістів, то неможливо прогнозувати, що вони робитимуть в подальшому. У свою чергу, ми будемо звертатися до юридичних методів і до політичних загальноєвропейських, а далі - подивимося», - резюмував Вадим Рабінович.

Дописати коментар

0 Коментарі