Юрій Бойко: Влада, яка нездатна стримати зростання тарифів та цін, повинна піти


Стрімке зубожіння українців вимагає термінових заходів від уряду. Влада не має права й надалі ігнорувати зростання інфляції та стрімке падіння доходів населення. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Слідом за тарифами в Україні зростають споживчі ціни. Прискорюється інфляція, яка за підсумками січня вже склала більше 6% у річному вимірі. Найбільше дорожчають продукти, які складають «споживчий кошик» більшості українських сімей. Це не делікатеси та імпорт, це – хліб, яйця, цукор, соняшникова олія», – зазначив політик.

Парламентарій підкреслив, що сьогодні за межею бідності вже опинилося більше половини українців.

«У ситуації, що склалася, уряд не має права займати безвідповідальну позицію. Держава повинна активно боротися зі спекуляціями і монопольними змовами, які часто штовхають ціни вгору», – сказав Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів акцентував на необхідності вжиття ефективних заходів у держрегулюванні цін на соціально значущі продукти і товари першої необхідності.

«Це може бути і проведення державних закупівельних інтервенцій, і застосування інших дієвих економічних механізмів для стримування цін. Не повинно бути так, щоб, приходячи до магазину, людина відчувала справжній шок від побачених цінників», – сказав Юрій Бойко.

Також політик вважає, що необхідно в терміновому порядку підвищити прожитковий мінімум, провести реальну індексацію мінімальних пенсій, суттєво підвищити мінімальні зарплати, як цього вимагає ОП-ЗЖ.

«Влада повинна працювати для людей. Якщо в уряді не знають, що потрібно робити – нехай чесно зізнаються в цьому і йдуть у відставку», – резюмував Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Дописати коментар

0 Коментарі