Юрій Бойко: Відновити перемир'я і домогтися повного миру на Донбасі – це головне завдання


Зараз перед нами стоїть завдання відновити порушене перемир'я. І ми повинні зробити все, щоб його відновити. Такі слова прозвучали під час виступу Співголови ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка на Стратегічній сесії жінок-лідерів. У форумі, якій відбувся у Києві 12 березня, взяли участь представниці усіх областей України – лідери громадських думок, народні депутати, жінки-депутати місцевих рад усіх рівнів.

«Наша політична сила бере участь у відновленні перемир'я. Тут немає політичних амбіцій. Сподіваюся, що це першочергове завдання буде вирішене. І ми зробимо все, щоб і далі йти шляхом завершення конфлікту», – сказав Співголова ОП-ЗЖ.

Зокрема, він наголосив на важливості саме політичного процесу у збереженні територіальної цілісності країни.

«Не може жити спокійно країна, коли одна армія стоїть проти іншої – рано чи пізно хтось почне стріляти. Недавній трагічний приклад – Нагірний Карабах. Конфлікт, здавалося, був заморожений, але вибухнув – тисячі загиблих з обох сторін. Тому не можна нагнітати ситуацію довкола конфлікту на Донбасі. ОП-ЗЖ виступає за діалог і компроміс. В першу чергу за законами, передбаченими Мінськими угодами. Потрібно прагнути до політичного врегулювання і відновлювати територіальну цілісність країни. Повинен працювати парламент, а не пропагандисти», – підкреслив Юрій Бойко.

Політик також наголосив на вагомій ролі руху «Жінки за мир» у реалізації мирних ініціатив, подякував його учасницям за підтримку і виконану роботу, висловив упевненість, що «Жінки за Мир» стануть локомотивом тих мирних процесів, які відбудуться в країні найближчим часом.

Опублікувати коментар

0 Коментарі