В Україні затвердили розробку Національного плану вакцинації від COVID-19


В Україні затвердили створення Національного плану вакцинації від коронавірусу COVID-19 більшості дорослого населення країни. Кабінету міністрів доручено в 7-денний термін забезпечити, розробити і затвердити документ, повідомила пресслужба Офісу президента.

"Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України від 2 квітня 2021 "Про Національний план вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусів SARS-CoV-2, до кінця 2021", - йдеться у повідомленні.

Згідно з відповідним рішенням РНБО, уряд в семиденний термін має забезпечити розробку та затвердження документа з урахуванням кращого міжнародного досвіду. Має бути встановлено мінімально необхідну щомісячну кількість щеплень, визначені джерела і терміни поставки COVID-вакцин.

Уряд також має активізувати переговори з виробниками вакцин і по залученню міжнародної технічної допомоги для реалізації кампанії по вакцинації в Україні.

Документ також передбачає, що МЗС має вжити невідкладних заходів, спрямованих на підвищення ефективності співпраці з іншими країнами та міжнародними організаціями щодо постачання в Україну вакцин проти COVID-19.

Опублікувати коментар

0 Коментарі