Вадим Рабінович: Ніхто і ніщо не забуте - ворог буде розбитий, перемога буде за нами!


Народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович з трибуни Верховної Ради привітав українців з прийдешнім великим святом - Днем Перемоги.

«9 травня - день, який завжди з величезною повагою відзначали наші батьки і діди, коли світовій фашизм був вбитий «осиковий кілок». Десятки мільйонів людей віддали свої життя за перемогу над цим ганебним явищем. Земля України полита кров'ю тих, хто звільняв її від фашистів. Упевнений, що у багатьох - навіть тих, хто зараз в цьому залі, - є рідні, які загинули заради наближення цієї Великої Перемоги», - заявив політик.

Вадим Рабінович закликав українців 9 травня - в День Великої Перемоги - у всіх куточках країни, в містах і селах вшанувати пам'ять справжніх Героїв України, «адже ми - нащадки переможців».

«Саме в цей день кожен з нас, у кого є совість і серце, повинен задуматися: як же так могло статися, що вулицями наших міст крокують прихильники СС-вських дивізій; як же так сталося, що в Україні, яка зробила чи не найбільший внесок у перемогу Радянської Армії, зносять пам'ятники героям-визволителям і зводять пам'ятники вбивцям, які зрадили Україну? Як так вийшло, що країну-переможця фашизму перетворюють в країну переможених? Наші батьки і діди не боялися дивитися в очі смерті заради Перемоги, а ми з вами - що? - злякаємося і будемо мовчати?» - обурився політик і тут же заявив: «Ні, цього не буде!»

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» впевнений, що «в Україні - мільйони і мільйони людей, справжніх патріотів, яким точно відомо, хто переможці, а хто переможені, хто справжні герої, а хто зрадники, які стріляли в спини...»

Потрібно відзначити, що під час виступу Вадима Рабіновича до парламентської трибуни вийшла вся фракція «ОПЗЖ». Народні депутати тримали в руках портрети героїв Великої Вітчизняної війни.

«Я тримаю в руках фотопортрет мого батька - він був танкістом, пройшов всю війну. Його рідний брат загинув в 42-ому, брат моєї матері загинув в 43-ому... Поруч зі мною біля трибуни - мої товариші з портретами своїх рідних, які воювали проти фашизму, які боролися за українську землю; тут також портрети видатних військових полководців тієї війни. Такі фото є в мільйонів українських сімей. Нас в Україні - абсолютна більшість! І 9 травня ми повинні це продемонструвати, ми повинні показати всім: ніхто не забутий, ніщо не забуте!» - закликав Вадим Рабінович і звернувся до всіх зі словами: «Запам'ятайте: ворог буде розбитий, перемога буде за нами!».

Опублікувати коментар

0 Коментарі