Юрій Бойко: Головний антикризовий рецепт – відправити на «локдаун» некомпетентну і безвідповідальну владу


Україна потрапила в замкнене коло викликів і проблем, з якого дуже складно вибратися. Вакцинація провалена, лікарні переповнені, не вистачає ліжко-місць і медиків. Щоб зупинити «епідемію безвідповідальності», що вразила владу, потрібно змінити уряд і переглянути Державний бюджет. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам.

Він зазначив, що в національній економіці чергова кризова ситуація. «Два перші місяці з початку року відзначені падінням промислового виробництва та сільського господарства. Скорочується обсяг перевезень. Майже на 13% впали обсяги будівництва, хоча влада продовжує розповідати про успіхи «великого будівництва». Через «локдауни» мільйони людей знову сидять без роботи і думають тільки про те, як вижити і чим оплачувати захмарні тарифи. І це ставить під велике питання всі райдужні прогнози уряду про зростання економіки на більш ніж 4,5%», – сказав опозиційний політик.

За його словами, цілий рік втрачено у марній говорильні та звітах про уявні успіхи влади. «Десятки мільярдів гривень з бюджетного фонду боротьби з COVID-19 виявилися витраченими у порожнечу. І влада відмовляється звітувати перед людьми, на що конкретно пішли бюджетні кошти і в чиїх кишенях осіли», – зазначив народний депутат.

За словами Юрія Бойка, нинішня влада вражена вірусом некомпетентності та безвідповідальності. «Це наша головна проблема. В уряду другий рік немає програми дій. Плани і прогнози, зверстані Кабміном, та ж програма вакцинації, провалюються вже на початкових етапах. Затіваючи реформи, урядовці навіть не уявляють, що вони отримають в результаті. Медреформа руйнує медицину. Через освітню реформу закриваються школи і звільняються вчителі. Але влада вигадує і продавлює все нові "ідеї"», – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Єдиний шанс зупинити цю «епідемію безвідповідальності», вважає Юрій Бойко, – це відправити на локдаун нинішню владу.

«Змінити уряд і переглянути Державний бюджет. Зрізати витрати на силовиків і чиновників, зупинити руйнівні реформи, а замість непрофільних витрат спрямувати гроші на допомогу економіці, підприємцям і громадам. Знизити тарифи і допомогти українським родинам. Такий антикризовий рецепт сьогодні пропонує ОП-ЗЖ», – резюмував Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Опублікувати коментар

0 Коментарі