Юрій Бойко: ОПЗЖ оскаржить у суді закон про продаж землі іноземцям


У разі прийняття законопроекту №2194, який дасть можливість іноземним юридичним особам купувати українську землю, "Опозиційна платформа - За життя" оскаржить його в Конституційному Суді. Про це Співголова фракції опозиціонерів Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам у середу, 28 квітня.

Він зазначив, що ОПЗЖ вже підготувала відповідне подання до Конституційного Суду. "Законопроект №2194 порушує права українських громадян, як і закон про відкриття ринку землі, який набирає чинності з 1 липня. Якщо законопроект буде прийнятий, ми будемо звертатися до Конституційного Суду і вимагати його скасування", - підкреслив Юрій Бойко.

За його словами, головна причина, чому ОПЗЖ виступає проти даного законопроекту - це те, що він ставити під загрозу саме існування українського фермерства.

"Українські фермери потраплять в нерівні умови з іноземними компаніями, адже у них дуже великі фінансові можливості. Наш фермер просто не може конкурувати з цими транснаціональними корпораціями", – зазначив співголова фракції опозиціонерів.

Політик підкреслив, що відкривати ринок землі для іноземців в період епідемії та економічної кризи – це просто злочин проти українського народу. "Існує великий ризик, що українські фермери залишаться і без землі, і без роботи. Цього не можна допустити. Не кажучи вже про те, що нинішня влада обіцяла вирішувати земельне питання на референдумі. ОПЗЖ захищатиме українську землю і тих, хто на ній працює", - акцентував Юрій Бойко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі