Юрій Бойко: Парламент повинен вирішувати проблеми людей, а він виконує лише забаганки влади


Відновлення миру на сході країни, збільшення фінансування медицини та підвищення ефективності боротьби з епідемією, зниження тарифів – на таких питаннях має зосередитися парламент. Поки Верховна Рада не почне їх розглядати, фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ не братиме участі у позачергових засіданнях. Про це Співголова фракції опозиціонерів Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради у понеділок, 12 квітня.

Він зазначив, що сьогодні людей найбільше турбують три питання. «Перше – це загострення конфлікту на сході країни. Люди схвильовані, їх потрібно заспокоїти, а не розбурхувати суспільство войовничою риторикою. Друге – боротьба з епідемією і провалена вакцинація. За смертністю від COVID-19 Україна вже вийшла на перше місце у Європі. І третє – захмарні комунальні тарифи. Опалювальний сезон був дуже важким для людей, вони виходили на вулиці з протестними акціями», – зазначив народний депутат.

Юрій Бойко наголосив, що для вирішення цих питань у парламенті зареєстровані відповідні законопроекти.

«Насамперед це законопроекти стосовно врегулювання конфлікту і реалізації Мінських угод, розроблені фракцією ОП-ЗЖ. Що стосується вирішення тарифного питання, то у Верховній Раді зареєстровано декілька відповідних законопроектів авторства різних фракцій. І я впевнений, що тут буде спільна позиція багатьох депутатів. Також парламент повинен прийняти зміни до бюджету, щоб збільшити фінансування медицини і боротьба з епідемією проходила більш ефективно. Вакцина має вироблятися в Україні. У нас є необхідні виробничі потужності, у нас залишилися наукові кадри. Якщо немає технології, то її потрібно придбати. Країна з 40-мільйонним населенням не може критично залежати від імпорту», – зазначив він.

Але, за словами Юрія Бойка, на порядку денному позачергового засідання ВР, як і минулого разу, здебільшого другорядні питання.

«Ці законодавчі ініціативи з малозначущих питань сьогодні абсолютно не цікаві людям. І якщо ми не хочемо, щоб внаслідок позиції монобільшості ця каденція парламенту завершилася з рівнем довіри у 4%, як це було з минулим скликанням, то ми повинні зосередитися на проблемах, які турбують громадян. Якщо цього не відбуватиметься, фракція ОП-ЗЖ не братиме участі у позачергових засіданнях парламенту. Приходити до зали для участі в "масовці" ми не будемо», – підкреслив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Опублікувати коментар

0 Коментарі