Юрій Бойко: Влада відмовляється розглядати в парламенті питання миру, тарифів та медицини


Парламент на позачергових засіданнях повинен розглянути три головних питання: зменшення тарифів, закони про мир та зміни до бюджету для збільшення фінансування медицини. Всі інші питання є другорядними, і фракція ОП-ЗЖ брати участь у таких засіданнях не буде. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко у коментарі журналістам у середу, 14 квітня.

«Ми вимагаємо прийняття рішення про зниження житлово-комунальних тарифів для населення. Це чітка вимога громадян до парламенту. А не так, як це відбулося у Верховній Раді вчора, коли монобільшість так званих слуг народу не підтримала навіть не закон, а постанову про зменшення тарифів на електроенергію. Це просто шокуючі речі», – підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що порядок денний роботи парламенту не відповідає вимогам суспільства і має бути змінений.

«Просування продажу землі, якісь другорядні питання – це далеко не те, чого потребують люди. Головне на сьогодні – мир, тарифи і підтримка медицини. Це ті законопроекти, які повинен розглядати парламент, це позиція нашої фракції, і вона залишається незмінною. А збиратися заради того, щоб поставити собі «галочку», що я був на позачерговому засіданні, – це безвідповідальність і лицемірство по відношенню до виборців», – наголосив Юрій Бойко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі