Митрополит Онуфрій нагадав, чим небезпечний фашизм - панахида УПЦ в Парку Слави за загиблими у Великій Вітчизняній війні


У столичному Парку Вічної Слави Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій, представники єпископату, духовенства Київської єпархії та віруючі молилися про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.

Як повідомляти Центр інформації УПЦ, панахида за загиблими відбулася біля монумента Вічного вогню на могилі Невідомого Солдата. Після панахиди Предстоятель УПЦ звернувся до віруючих і привітав українців з Днем Перемоги.

"Вітаю всіх з Днем Перемоги! Ми сьогодні вшановуємо тих наших вождів і воїнів, які поклали свої життя на поле брані, які віддали життя для того, щоб ми з вами сьогодні жили на землі. Нехай Господь упокоїть їхні душі. А тим, хто залишився в живих, яких вже трохи сьогодні, нехай дасть їм здоров'я і своє благословення. Зі святом Великодня Христового і з Днем Перемоги! Христос Воскрес!",- привітав Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Також Предстоятель УПЦ пояснив, чому з духовної точки зору так важлива перемога над фашизмом.

"Ми вшановуємо пам'ять тих, хто приніс своє життя на жертовник Вітчизни, захистив свою віру, захистив свою землю. Ця велика перемога дала світу можливість існування, адже фашизм-крайній ступінь суспільної гордині. Гординя знищує як людину, так і суспільство. Бережи нас Господь, щоб ми були наповнені любов'ю і терпінням один до одного, і щоб такої трагедії, яку ми сьогодні згадуємо, більше ніколи не сталося", - підкреслив Митрополит Онуфрій.

По завершенню панахиди Предстоятель УПЦ і духовенство поклали квіти до Могили Невідомого Солдата.

 

Дописати коментар

0 Коментарі