«Ніхто не забутий і ніщо не забуте»! Фракція ОП-ЗЖ закликала українців з честю і гідно відзначити 9 травня


29 квітня фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в повному складі вийшла до трибуни парламенту з фотографіями своїх близьких, які воювали в роки Великої Вітчизняної війни. Опозиціонери закликали хвилиною мовчання вшанувати пам'ять про загиблих у часи Великої Вітчизняної війни і поставили вимогу зупинити реабілітацію нацизму в Україні.

У своєму зверненні представники фракції наголосили, що День Перемоги – свято, яке об'єднує весь український народ:

«9-го травня Україна вшановує подвиг, стійкість і самовідданість героїв, які перемогли фашизм. Ми пишаємося звершеннями наших дідів, які повернули мир на українську землю. Віддаємо данину пам'яті тим, хто загинув у роки тяжких випробувань, хто був закатований, хто не виніс поневірянь. У кожній українській сім'ї є родичі, які воювали на фронті, працювали для перемоги в тилу, чиє дитинство обпалила війна. На їхню долю випало важке випробування. Тому День Перемоги завжди був святим святом для кожної української родини».

Опозиціонери звернулися до українців із закликом урочисто, гідно і без страху відзначити 9 травня.

«Ніхто не зможе викреслити День Перемоги з пам'яті українського народу. Нікому не дозволено перетворити народ-переможець фашизму на переможених відступників. Ми – нащадки переможців, і ми зобов'язані стати на шляху у тих, хто намагається реабілітувати пособників нацизму і фашизму. Нас – абсолютна більшість! І 9 травня ми повинні це продемонструвати, показати всім: ніхто не забутий, ніщо не забуте!» – підкреслили у своєму зверненні до українських громадян опозиціонери.

Опублікувати коментар

0 Коментарі