Вчені встановили максимальну тривалість життя людини


Вчені з Сінгапуру, Росії та США встановили максимально можливу тривалість життя людини. Про це пише журнал Nature Communications.

Так, біологи розробили тест, який дозволяє за аналізом крові визначити показник динамічного стану організму, що характеризує загальний рівень фізіологічної стійкості.

Фахівці розкрили, що показник динамічного стану організму з віком знижується і, за розрахунками авторів, досягає мінімуму до 120-150 років. Для того, щоб з’ясувати біологічний вік людини, фахівці використовували спеціальні біомаркери – предиктори старіння, які дозволяють індивідуально підбирати ефективні засоби проти старіння.

Вчені розробили новий метод визначення біологічного віку за аналізом крові та запропонували використовувати для оцінки біологічного старіння універсальний комплексний показник DOSI (dynamic organism state indicator – індикатор динамічного стану організму).

У результаті виявилося, що коливання DOSI пов’язані з такими змінними, як вік, наявність захворювань і спосіб життя, а також те, що DOSI збільшується з віком пропорційно часу відновлення після хвороб.

Дописати коментар

0 Коментарі