Юрій Бойко: Гідний соціальний захист ветеранів і дітей війни – це обов'язок влади


Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко у коментарі журналістам напередодні 9 травня.

«Сьогодні ветерани – люди, які захищали Батьківщину і все життя працювали на її благо, кинуті напризволяще. Жебрацькі зарплати і пенсії, відсутність належного медичного обслуговування, захмарні ціни і тарифи ставлять людей старшого віку на межу виживання і змушують економити навіть на їжі. Не виконуючи рішення Конституційного Суду про відновлення соціальних пільг найбільш незахищеним громадянам, влада скоює злочин щодо до цих людей», – зазначив Юрій Бойко.

Співголова фракції ОП-ЗЖ вимагає зупинити руйнування соціальної сфери і повернути людям їхні законні соціальні права і гарантії.

«Уряд зобов'язаний виконати рішення Конституційного Суду щодо відновлення пільг ветеранам. Парламент повинен внести зміни в бюджет-2021 і передбачити фінансування всіх відновлених гарантій і пільг. Також серед наших вимог - підвищення прожиткового мінімуму, пенсій і соціальних стандартів, забезпечення доступних медпослуг, перерахунок пенсій військовим пенсіонерам, зменшення цін і тарифів та скасування медичної реформи», – сказав Юрій Бойко.

Політик акцентував, що за всі роки незалежності країна ще не знала такої несправедливості і неповаги до людей похилого віку.

«Це ганьба для всієї нинішньої влади, коли ветерани і діти війни, всі ті люди, які відстояли нашу землю, відбудували Україну, змушені животіти в злиднях. Ми вже здобули перемогу у Конституційному Суді, який постановив, що держава не може відмовитися від зобов'язань щодо соціального захисту громадян, які захищали його суверенітет і територіальну цілісність. Ми готові об'єднати всі зусилля, щоб зупинити руйнування соціальної сфери, повернути людям їхні законні соціальні гарантії, а разом з ними – і віру у завтрашній день», – резюмував Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.

Дописати коментар

0 Коментарі