Розробники презентували новий трейлер комп'ютерної гри S.T.A.L.K.E.R. 2


Компанія Microsoft і виробник комп'ютерних ігор Bethesda Games Studio представили новий трейлер гри S.T.A.L.K.E.R. 2. Про це повідомляє пресслужба Xbox.

Як зазначається, продовження отримало назву "Серце Чорнобиля". У ньому показують місто Чорнобиль-2 і з'являється творець серії S.T.A.L.K.E.R Сергій Григорович.

Вихід гри анонсований на 28 квітня 2022 року на ПК і Xbox Series. Попередні замовлення вже відкрились у Steam, Epic Games Store і Microsoft Store.

До слова, звичайна версія коштуватиме 60 доларів (1600 гривень). Версія Deluxe, куди входять додаткові костюми та скіни для зброї — 80 доларів (2200 грн). Ultimate, в яку, крім ще більшої кількості костюмів та скінів для зброї, входить Season Pass для мультиплеєра та два DLC (контент, який можна додати до гри, щоб розширити її можливості) — 110 доларів (3000 грн).

Серія ігор S.T.A.L.K.E.R. розповідає про сталкерів – людей, які йдуть в радіоактивну Чорнобильську зону, щоб знайти артефакти, які виконують бажання. Перша гра "S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля" вийшла у 2006 році. Далі був випуск ще двох серій – "S.T.A.L.K.E.R.: Чисте небо" та "S.T.A.L.K.E.R.: Поклик Прип'яті".

Дописати коментар

0 Коментарі