Юрій Бойко: Саме від медиків залежить найголовніше – життя людини, її здоров'я


Всіх медичних працівників вітаю з Днем медика!

Саме від вас залежить найголовніше – життя людини, її здоров'я. Коронавірус став серйозним випробуванням для всіх нас, але найбільша відповідальність за порятунок людей лягла саме на вас. Ви залишаєтеся на передовій боротьби з COVID-19 і часто ціною свого здоров'я рятуєте пацієнтів. Низький вам уклін за вашу самовіддану працю.

Але, на жаль, влада так нічого і не зробила, щоб змінити ситуацію в галузі. «Реформа Супрун» не зупинена, проблеми в галузі наростають як сніговий ком. Сьогодні медпрацівників позбавляють «ковідних доплат», під приводом реорганізацій медзакладів скорочують профільних фахівців.

Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ постійно бореться за те, щоб фінансування медицини було на рівні 5% ВВП, як це і визначено законом. Ми вимагаємо зупинити бездарну і згубну медреформу Супрун, припинити скорочення медзакладів і персоналу. У опозиції є низка законодавчих ініціатив, спрямованих на підвищення соціального захисту медиків, їх гідне матеріальне забезпечення. Ми обов'язково цього доб'ємося!

І сьогодні, в день вашого професійного свята, я хочу побажати вам сил і успіхів. І, крім подяки за врятовані життя, розуміння і дій від влади, спрямованих на гідну оцінку вашої праці та знань. Прийміть мої найщиріші і теплі слова подяки за вашу благородну працю. Нехай у ваших домівках завжди буде мир і добробут!

Зі святом! З Днем медичного працівника!

Юрій Бойко,

Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Дописати коментар

0 Коментарі