Медведчук: Справа щодо мене політично мотивована, це результат узурпації влади


Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук назвав свою справу політично вмотивованою. Про це він заявив перед засіданням Київського апеляційного суду, який мав сьогодні розглянути апеляцію на рішення Печерського районного суду Києва про продовження запобіжного заходу нардепу до 7 вересня.

"Все, що було до сьогоднішнього дня, було політично мотивованим. Я розглядаю це не інакше, як переслідування, незаконне кримінальне переслідування, як результат дій узурпованої влади в нашій країні", - підкреслив опозиційний політик.

Разом з тим він додав: "знаєте, я вам хочу сказати, що те, що зробило слідство, я вже згадував дату, яка зареєструвала провадження, починаючи з 11 березня поточного року, означає Те, що у них немає сьогодні не те, щоб пред'являти мені якісь звинувачення і інкримінувати тяжкі злочини, а взагалі підстав говорити на цю тему. Ось оцінка того, що було зроблено до сьогоднішнього дня".

Також Медведчук розповів, чого він чекає від сьогоднішнього засідання суду.

"Поживемо - побачимо. А очікую завжди справедливості. Але боротьба в будь - якому випадку буде продовжена", - зазначив парламентарій.

Дописати коментар

0 Коментарі